Het team

Het team

Het team van de Parttime Master Bedrijfskunde wil studenten graag ontzorgen. Praktische zaken zoals boeken, roosters en de internationale reis (ticket, hotel etc) worden voor je geregeld om te zorgen dat de student zich kan focussen op de studie. Daarnaast zijn de programma managers nauw betrokken bij de studenten en kennen ze hen persoonlijk. Het team van de PMB is hecht en heeft jarenlange ervaring. Wij gaan voor kwaliteit en maatwerk!

Programmadirectie

Directeur Deeltijd Bedrijfskunde

Dr. Tom J. M. Mom
Academic Director
Tel. 010 - 408 2817
E-mail: tmom@rsm.nl

Klaas Wassens

Klaas Wassens MSc IDE 
Executive Director
Tel. 010 - 408 1975
E-mail: kwassens@rsm.nl

 volg mij via Twitter

Programma Management

Lia Hof 
Programma Manager
Tel. 010 - 408 2286
E-mail: lhof@rsm.nl

Brenda Molendijk-van Vossen 
Programma-Assistent
Tel. 010 - 408 1897
E-mail: bmolendijk@rsm.nl 

Esther Blom

Drs. Esther Blom 
Programma Manager
Tel. 010 - 408 8702
E-mail: eblom@rsm.nl

Jolanda Quak 
Project Manager
Tel. 010 - 408 2548
E-mail: jquak@rsm.nl 

Marketing & Admissions

Suzanne Aandewiel
Marketing & Admissions Officer
Tel 010- 408 2548
Email: aandewiel@rsm.nl 

 

 

Paola van Wijk

Paola van Wijk 
Project Manager
Tel. 010 - 408 2357
E-mail: pwijk@rsm.nl